| banzicarul a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu o problema foarte grava.Acum de aprox.4 ore mi-am pierdut portofelul si nu l-am mai gasit. In portofel aveam:Buletin, permis de conducere, card...As vrea sa stiu cat m-ar costa sa-mi fac din nou permisul de conducere si buleinul si unde trebuie sa merg. Va Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la politie unde ti-ai facut buletinul si intreaba acolo ca iti zice

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Trebuie sa le declari pierdute in nu stiu ce ziar, si apoi te duci cu actlele necesare la sectia de politie unde ti le-ai facutbig grin

| jmecheras007 a răspuns:

Pentru buletin nu te costa nimic, pentru permis insa nu stiu ca inca nu l-am pierduthappy naspa...alta data sa fi mai atenthappy mult succes