| andreiyoanna a întrebat:

Buna cate kg trebuie sa aiba o fata normala de 13 ani la 1.65 m....ms funda!

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Intre 53 si 55 de kilograme daca are oasele mai grele. Sa zicem ca se accepta si un 58 de kilograme. Ce trece peste se numeste nesimtire si egoism, altii n-au ce manca si tu bagi in tine tot felul, de parca te-ar plati cineva sa fi gras

| Fantastic7 a răspuns:

Intre 55 si 60 de kg.

| Iuliana2018 a răspuns:

Pai ar trebui sa aiba suficient cat sa se simta bine in pielea ei

| Teo_Teodora_1992 a răspuns:

Pai de obicei o fata trebuie sa aiba un minus de zece fata de inaltimea ei.De exemplu in cazul tau la1.65 trebuie sa ai 55kg. Daca ai depasit aceste kg deja, trebuie sa te apuci de sport si sa mananci sanatos, iar daca le ai numai cat trebuie, ai grija sa te menti in forma.nu te speria nici in cazul in care ai mai putin cu 2-3kg,e ok problema e sa nu ai in plus. Sper ca te-am putut ajuta.