| andreiyoanna a întrebat:

Este adevatat k terbuie sa ai atatea kg cat inaltimea? ms....si cate kg trebuie sa aiba o fata normala(nici prea slaba nici prea plinuta) la 13 ani si 1.65 m.ms funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa ai cu 10 mai putin decat nr de cm, din inaltime. Adica daca ai 1.65, 65-10=55,atatea kg ar trebui sa ai.Acum nu stiu daca este sau nu adevarat, dar personal am observat ca cel mai bine arat atunci cand am 49 de kilogame(in conditiile in care am 1.59).

| Fantastic7 a răspuns:

Intre 55 si 60 de kg.