| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata ma simt singura. Adica, parca nimeni nu ma baga in seama sau, cateodata sunt invizibila, nu am pofta sa vorbesc cu nimeni si ma simt si trista... Ce sa fac? Cateodata cad asa intr-un gand si visez si incepe sa imi cada o lacrima...Cum pot sa nu ma mai simt singura? De multe ori mi se intampla asta.

4 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Starea o au cam toti ...si sincer asa mi se mai intampla si mie.
Cauza:ai o zi prosta si nu iti convine ceva anume.
Incearca sa te distrezi mergand undeva unde iti place cel mai mult sau vorbeste cu parintii tai.Si nu uita pe TPU toti suntem prieteni si nu ne uitam.

| noi3 a răspuns:

"singuratatea e materia prima a reflexivitatii si a constructiei de sine".

nu inteleg cum te simti singura. in sensul ca ai un intreg univers in tine pentru explorare.
am putea vorbi mult pe tema asta happy

| EmaS a răspuns:

Incearca sa iesi din anonimat. Poate esti prea timida sau retrasa.Fa-ti prieteni, fii mai vesela, ofera un zambet ca la randul tau sa primesti un zambet. Ofera ceea ce vrei sa primesti si vei vedea ca toate lucrurile se vor schimba.

| EmoLove a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cineva, sa iti descarci singuratatea, cu o prietena sau cu parinti.Prea multa singuratate nu face bine...iti spun eu.