| anonim_4396 a întrebat:

Alinturi in limba engleza pentru iubit?
El imi spune "my dear", eu cum as putea? Se poate spune "babe" unui baiat?

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

''Baby'', ''darling'', ''sweety'' sau unele frantuzesti daca doresti sa fii mai siropoasa.

| lpavel a răspuns:

Binenteles! Dar ii mai poti spune my sunshine (raza mea de soare)! happy

| Fridăm a răspuns:

Babe din câte ştiu e pentru fete. Poţi încerca: ''my sweet heart'', ''honney'', ''darling'', ''my cute boy'', ''baby'', ce îl reprezintă şi cum arată el în viziunea ta. Baftă!

| Morphines a răspuns:

Da, se poate. Ii poti spune si "my pig" eventual!winking Sau "Angel"

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Iubita mea, din coltul strazii, schimba poza aia cu moartea; ce naiba, altceva mai,, vesel,, n-ai gasit? My lazybones, my lollipop, my louse, my lovely, my greenhorn, mai vrei?

| Krls_Danii_1997 a răspuns:

My lovely, my angel, my life, my princes. nu stiu sunt multe