| Maria_Adinna_1994 a întrebat:

Caut o melodie trista de dragoste.O canta Florin Salam.Am in minte niste versuri o idee asa dar nu pot sa le scriu.laughing Si un vers daca mi-ati da mi-ar fi de ajuns sa o gasesc..va rog care stiti sa-mi scrieti niste titluri de melodii de-ale lui salam..Va rog.Multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| Geani999 a răspuns:

De-ar trece viața mai ușor.
Frumusețe de femeie.
Doar dragostea.tongue fundă?

| Maria_Adinna_1994 explică (pentru Geani999):

Mi-am adus aminte un vers..era ceva de genu:cat as vrea ca sa te las sau cat as vrea ca sa te uit sau ce n-as da ca sa te uit... ceva de genul asta..stii cumva? iti dau funditahappy