| zozoMik a întrebat:

Bunahappy
Caut si eu un serial care merita vazut... caut ceva in genul Grey`s Anatomy sau T.V.D.
Sau unul cu adolescentihappy
Nu vreau liste interminabile... vreau sa imi dati seriale pe care voi le-ati vizionat ....care v-au placut.
Sau despre care a-ti auzit.
O scurta descriere..nu multpuppy dog eyes
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Maarina a răspuns:

Gossip Girl si Pretty little liars sunt geniale!

| Pierce_Khaterine_1997 a răspuns:

Pretty little liares-5 adolescente una moare iar dupa un an de la moartea acelei fete celealalte primesc SMSuri pe telefon amenintatoare de la cineva semnaduse --A
-Awakward:O fata care se muta la o scoala noua iar ea a avut un accident acasa si parinti ei au crezut ca ea a vrut sa se sinucida si asa toata scoala se poarta ciudat cu ea si pana la urma ajunge intre doi baietii hot pe care ii iubeste la fel iar ei se bat pentru ea.
-The secret circle:Cartea e scrisa tot de autoare carti TVD iar serialul e tot regizat de julie plec (cea care regizeaza si TVD.E vb de o fata care se muta ca mama ei a murit la bunica ei si acolo afla ca face parte dintr-un cerc secret si ca ea e o vrajitoare.
Sper ca am fost de ajutor si asta e top 3 a meu fara TVDwinking