| Rockat a întrebat:

Ce aș putea să fac să nu mă mai înroșesc așa tare când sunt pus în fața unui fapt penibil. De obicei mă fac instant roșu, ceea ce mă dă de gol. Ofer fundă celui mai bun răspuns.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu de obicei in situati de genu, ma umflu de ras, asa rosu cum sunt, ma bufneste un ras dala tembel, de rad si alti de rasu meu laughing si dupa imi revin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iti pese, fa-te ca nu ai auzit, elimina fobia asta, bagati ceva in lume si termini rapid.

| nikname a răspuns:

E ceva omenesc nu prea poti controla asta! Ca un sfat incearca s-a fi mai calm, mai relaxat!

| AndreeAnDrEyUtZa a răspuns:

In primul rand trebuie sa gandesti pozitiv si sa fii increzator in tine. Tupeul este cea mai buna metoda de a scapa de rusine, mai exact de roseata din obraji...