| raluca750 a întrebat:

:*:*
la cati ani ati fost prima data domnisoara de onoare? cum a fost? big grin
(doar pentru fete) tongue

5 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

13 ani happy

| Mao a răspuns:

13 jumătate. Hmmm. Nu a trebuit să fac mare lucru, sincer. Să ajut mireasa să aranjeze prin casă şi la îmbrăcat. Nu e ca la catolici (sunt ortodoxă), cu buchete de flori, şi să stau lângă mireasă în biserică. Am fost acolo ca orice alt invitat.

| PamPam_3003 a răspuns:

Buna. La 8 ani.

| looolliika a răspuns:

Aveam 6(sase) ani :X:X la verisoara mea happy. la inceput eram super extra incantata. dar. eu ma ocupam cu cosuletele blushing si trebuia sa pun flori... si dupa a venit un tip. cu un costum gros si m-am chinui juma de ora sa-i pun amarata aia de floare... si dupa nu am miavrut sa pun nici o floare laughing ma rog eram copil laughing mi s-a parut ok happy foarte fain happy laughing

| AndraGeorgianaLove a răspuns:

A fost dragut happy