| gimina a întrebat:

Ce as putea face daca iubitul meu este varul prietenei mele cele mai bune. Vreau sa ma despart de el dar imi e teama sa nu ii ranesc sentimentele prietenei mele, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Teiu a răspuns:

Daca vrei sa faci ceva, fa-o! In primul rand, nu e problema prietenei tale cele mai bune ce face varul ei. Daca e totusi prietena ta cea mai buna, nu ar trebui sa se supere din atat. Si daca se supara din cauza asta, inseamna ca nu e prietena ta cea mai buna. Inca ceva: nu-i ascunde faptul ca vrei sa te desparti de el, daca aduce vorba de asta. Daca afla ca o minti, se supara si are si motiv. Sper sa te ajute

4 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Pai si iubitul meu e varul prietenei mele cele mai bune dar nu vreau sa ma despart de el asa ca nu stiu ce sa iti spun. Dar cred ca ar trebui sa faci ce simti tu. in final nu e treaba prietenei tale.

| Elenutza_7555 a răspuns:

Pai sp adv.nu are rost sa ii minti pe amandoi. daca este intr-adevar prietena ta cea mai buna te va intelege...:*:*:*:*

| AliveOne a răspuns:

Lol nu-i treaba ei ce faci u n-are dc sa se supere parerea mea si a multor altora daca vrei fa-o fara ezitare totul va fi ok succes!

| gimina explică:

Mersi pentru sfaturi