| aaa_1934 a întrebat:

ziceti`mi si mie 3 motive pentru care iubitul meu s`ar impaca cu mine(asa mi-a zis el) mi-a mai zis si ca ii e teama ca o sa ma despart iar de el(am facut asta de 4ori.si regret nespus de mt, pentru ca el e tot ce vreau)as vrea sa il conving ca daca o sa ne impacam o sa fie altfel(chiar asa o sa fie, pentru ca eu pana acum nu eram sigura pe mine, pe sentimentele mele, dar acum stiu f bine ce vreau)... funda cine imi da cel mai bun raspuns:X

4 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

1. Te iubeste nespus de mult!
2. Vrea sa stea cat mai mult timp cu tine!
3. Se gandeste intr-una la tine si regreta ca nu sunteti impreuna!

Altele nu-mi vin in cap! Pai daca si el vrea sa va impacati, ce mai astepti:X? Fiti fericiti!
Te pup>big grin

| Bebelushaaː a răspuns:

Simplu:il iubesti, il placi si il vreibig grin asta conteaza cel mai mult

| SnicK a răspuns:

Trebuie sa te cunoastem inainte de a iti spune 3 motive.
Doamne...

| Crimeea a răspuns:

Poate intr-adevar nu-l meriti asa ca lasa-l in pace sa-si gaseasca fericirea alaturi de cineva care nu-l va parasi asa cum o faci tu mereu, nu te juca cu sentimentele nimanui, caci si daca roata-i patrata tot se intoarce.