| aaa_1934 a întrebat:

ziceti`mi si mie 3 motive pentru care iubitul meu s`ar impaca cu mine(asa mi-a zis el) mi-a mai zis si ca ii e teama ca o sa ma despart iar de el(am facut asta de 4ori.si regret nespus de mt, pentru ca el e tot ce vreau)as vrea sa il conving ca daca o sa ne impacam o sa fie altfel(chiar asa o sa fie, pentru ca eu pana acum nu eram sigura pe mine, pe sentimentele mele, dar acum stiu f bine ce vreau)... funda cine imi da cel mai bun rasp:X

4 răspunsuri:
| girl95 a răspuns:

Incearca sa ii spui ca te-ai schimbat.si ai constientizat cat de importanta este prezenta lui in viata ta. Explica-i ca tii la el si ai vrea sa fiti din nou impreuna.

Cred ca totusi va fi destul de greu, avand in vedere ca v-ati despartit de 4 ori, dar tu incearca... explica-i cum sta treaba si poate va intelege.
Mult succes!:*

| bladee a răspuns:

Pai in parte este si vina ta pentru ca i-ai dat papucii si el se simte jignit si "folosit" pot spune.

Pentru ai castiga increderea oferei tandretea si bunatatea ta, depinde cat de grava este situatia.
1. Daca te iubeste cu adevarat o sa se impace cu tine
2.Esti frumoasa?
3.Esti de gasca, sti sa comunici, petreci cu prietenii? happy

| babaus a răspuns:

Cele mai importeante sunt -1 sa ii spui ca vrei sa iti pmpariti viata cu el adica sa te mariti cu el al 2 sa ii spui ca il respcti mult si al 3 ca ii vei fi fidela toata viata ...inceraca asta nu ai ce pierde asa iti dai sema daca te mai vrea sau nu. cu respect florin

| babaus a răspuns:

Invital la o cafea spune-i ca macar ca prieteni asa intri in vb si iii spui ca iti pare rau ca erai derutata si nesigura pe tine si ca acum ai inteles in sfarsit ca el este jumatatea ta spune-i ca vrei sa fii toata viata cu el ca il respecti pentru ceea ce e si ca ai sa ii fi mereu fidela daca nici asa nu accepta parerea mea e sa il lasi ca nu te mai vrea ...cu respect florin