| miranda a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi creasca sanii pentru ca ii am foarte mici? Am 16 ani si chiar ma simt complexata de asta. Stiu ca am timp destul sa ma dezvolt dar eu vreau sa o fac acum, cat mai repede. Deci, ce credeti ca ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fetele cresc până la 16-17 ani, unde vezi tu că mai ai timp de creștere?
În general fetele nu mai cresc mult după instalarea menstrei!
Acceptă-te așa cum ești, nimeni nu este perfect.
Pa, pa.

| 4b a răspuns:

happy lasa graba ca nu-i moarte de om, o sa te dezvolti mai tarziu, nu te stresa din cauza asta, sunt alte probleme mai grave, cum ar fi bacullaughing

| AnonimGirl a răspuns:

Ar trebui sa iti pui silicoane. Parerea mea. Funda?

| DurereCuMine a răspuns:

Pararea mea este ca tu ai trebui tinuta sub cheie 2.3 zile/ani pana ce^ti revii. Pune^ti in sutien 2 pungi cu apa si nu ai sa mai fi complexatalaughing