| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Intrebare: Ce as/As putea face ceva ca sa ma dezvolt un pic mai repede? Adica vreau sanii sa ii am mai mari pentru ca nu stiu daca sunt destul de mari la varsta mea (15 ani impliniti) si vreau si in inaltime sa cresc!
Stie cineva vreo metoda rapida si naturala?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu tare ai cum sa faci asta.
Incearca sa faci sport si cauta exercitii pentru asa ceva dar nu cred ca o sa te ajute deoarece te dezvolti in ritmul tau si cum iti este genetica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In dorinta de a fii pe placul altora, uiti cine esti si ceea ce esti, copil! Bucura-te de copilarie, asa cum esti, altfel ai sa regreti, si nu stiu de ce am impresia ca asta nu e dorinta ta cat a unora din jurul tau care incearca sa te modeleze, dupa placul lor.

| Zazy a răspuns:

Buna. Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, 15 ani si nimic, aboslut nimic. Poate tu ai ceva, dar eu n am nimic, si vorbesc la odul cel mai sincer. Probabil ca ma dezolvt mai greu, poate asa si tu, sanii cresc pana la 18 ani, maxim 20 ani. Deci mai ai mult mult timp asa ca nu te ingrijora de pe acum... Metode rapide si naturale NU EXISTA. Crede-ma, ca la cat de ciudata ma simteam pentru faptul ca nu sunt atat de dotata de la mama natura, am cautat mii de metode, unele le-am si incercat dar le incerci de dragul de a incerca, le faci degeaba, nu vezi nici o diferenta. Ti-am zis, nu are rost sa te strezese asta pe tine la varsta ta. Incearca sa iti iubesti corpul, eu o fac deja, chiar daca nu sunt atat de dezolvtata cum ar trebui sa fiu. Ceau.