| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar iubitului meu d craciun? are 19 ani sh suntem impreuna de 1 an.baietilor voi ce ati prefera sa va cumpere iubita? va rog sa ma ajutati.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu as prefera orice. De preferat sa fie doua cadouri. Un cadou obisnuit cum ar fi o bluza si unul care sa nu aiba o valoare materiala extraordinara insa in schimb sa aiba o valoare sentimentala. Genul de cadou care ramane amintire si ii va aminti mereu de relatia voastra.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Un tricou cu ceva funny(nicidecum cu voi doi... e pre dulce si asta nu prea cred ca le place baietilor)...il poti face la comanda...sigur sunt magazine la tine in oras unde se imprima pe tricouri...si asta ii va ramane amintire...nu e ca o ciocolata care o mananci si gata straight face ...sau ii iei o bratara sau un lantisor sau ceva care si'ar dori el mult(banuiesc ca il cunosti destul de bine dupa un an). ...sau o poza inramata cu voi doi ar fi dragut(asta daca nu are deja una) happy

| Aly07 a răspuns:

Hmmmmmm ceva ce sa-mi aduca aminte de iubita mea, ceva ce va reprezinta pe amandoi. Un ceas big grin, glm i-ai ce crezi uwinking.

| cyufulyky a răspuns:

Un parfum... un ceas... un trikou cu un mesaj funny... o pereche de boxeri roshii cu Merry Christmas and a Happy New Year! o bluza pe care si-o doreste el o cana cu sentimentele tale pentru el si cu o poza cu thn sau cu voi 2...sunt o multime de cadouri...fii inventiva

pe. s. eu de craciun vreau sa ii scriu la miezul noptii te iubesc enorm de la mine pentru el cu vopseadon't tell anyone]
sunt mai nebuna de felul meuhappy

luciana
| luciana a răspuns:

Poti sa ii cumperi un portofel de acte si bani, sau o borseta din piele si care sunt binevenite la orice baiat, in care-ti poti pune poza ta si un pix de firma daca iti permiti. E un cadou special si care nu prisoseste nimanui, caci ele se deterioreaza repede. Portofelul sa nu il dai gol, in el fiind o bancnota de 1 leu asa, simbolic nu mai mare, ca l-ai jigni (asta se pune ca el sa fie mereu plin asa se zice din batrani ), sau o curea frumoasa din piele cu o catarama speciala, aleasa cu gust. Ar fi un dar minunat, sau mai poti sa iei o rama speciala din sticla (ondulata ) ca se gasesc f. frumoase la magazine, pentru una sau mai multe poze cu voi si asezate special pentru aceasta. Lucien.

| TeoIonela a răspuns:

Te-ai gandit sa te duci la bijuterie si sa-i iei lui o bratara cu o jumate de inimioara si tie alta cu cealalta jumate de ininioara? ar fi un simbol pentru voi.winking

| loveyousomuch92 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi un ursulet cu un tricouas cu poza voastra http://www.giftland.ro/......08x400.gif sau niste tricouri(love)http://vladina.haipa.ro/files/2009/02/large_2-300x225.jpg sau ceva si mai specialhttp://anunturi.price.ro/images/anunturi/big/83.jpg ..........http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......y-main.jpg sper sa te ajute!:)

| perfect a răspuns:

Daca ia-i cumpara un ceas s-ar bucura foarte mult.Eu stiu ca m-as bucurawhistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms all pentru raspunsuri :*winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

un vibrator

| cl a răspuns:

Un playstation 3? baietii iubesc la nebunie sa se stranga la o bere si o seara playstation (binenteles...cand lipsesti tu big grin )