| Natassha a întrebat:

Buna,,, ce carti ati citit in vacanta de iarna?winking

Răspuns Câştigător
| andrew_9324 a răspuns:

Am terminat ''11 minute '' ( Paulo Coelho), urmeaza ''Vrajitoarea din Portobello'' weekendul acesta.

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am citit de curiozitate "Mein kampf" de Adolf Hitler.Bineinteles varianta in romanahee hee

| Silvia a răspuns:

N-am citit nimicblushing. Dar mi-am facut temele.Se pune?batting eyelashes

| JustMe a răspuns:

Poy nimic whistlingdar m-am uitat la referatele a 2 carti se pune?batting eyelashes

| User a răspuns:

Alea de poker.

| Klara a răspuns:

Recviem pentru un vis smug
Cartea e la fel de superba ca si filmul love struck

| Butsilee a răspuns:

Niciunalaughing

| yanny`s a răspuns:

Niciunalaughing

| Lady.Love a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea. big grin

| T30D0RA a răspuns:

"Amurg" si "Eclipsa"

| asdgfhresry a răspuns:

Buna intrebare. Cine citeste carti in vacanta? ^_^ In orice caz, doar am auzit despre Padurea spanzuratilor. In rest am stat afara si m-am imbulgarit cu prietenele

| Alex_7297 a răspuns:

"Ocolul pământului în 80 zile"; "Hector Servadac"...

| hiphopbeatz a răspuns:

Maitreyi

foarte nais cartea=)

peace sign

| alisalisa a răspuns:

Poi... nimic
Doar intrebari de pe TPU

| Sniper a răspuns:

Niciuna laughing
Am hoinarit cu tovarasii, n'am avut eu timp de carti.

| Vero1 a răspuns:

Nimic...

| denyelle a răspuns:

"O poveste de Craciun" de Charles Dickens.

| alexalex_4797 a răspuns:

Am citit zilnic ziaru(deci vreo 20pagini/zi)...am citit destul laughing

| Aerosmith a răspuns:

Pai de 2 saptamani stau pe capul unei carti. O treaba murdara de Christopher Moore.

| Anabel a răspuns:

Invitatie la vals de Mihail Drumes happy. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cartile din biblioteca si aia e mare :X...doar titlurile laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocolul pamantului in 80 de zile, vrajitorul din oz, fram, ursul polar, 20 000 de leghe sub mar si cam ata