| seby8873 a întrebat:

ce credeti despre serialul gossip girl (care la-ti vazut) ce nota i-ati acorda si cel mai important, cine nu l-a vazut va trebui deoarece este foarte tare din care poti invata multe despre prietenie adevaratahappy

Răspuns Câştigător
| Yarinn a răspuns:

Este superb happy. Imi place foarte mult si chiar poti invata multe din el... i-as da 10

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am vazut decat un episod dar mi-a placut la nebunie. Ii dau 9 spre 10. Nu am timp sa urmaresc dar o sa caut de pe internet cand pot sa ma uit de la primul episod, toate sezoanele. E super dragut.

| LaMisto a răspuns:

Eu am vazut toate 3 sezoanebig grin.si am facut o criza de nervi cand am observat ca a 3-a serie are doar 15 episoade. cel putin eu atatea am gasitsad. Oricum sunt de parere ca este cel mai bun serial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai seby e ft tare iar daca vrei sa te uiti la toate serialele intra pe google la filmeonline si vezi la seriale...si e sezonul 1, 2 si 3 deci...mno nu a aparut inca episodul 13 din sezonul trei si ma enerveaza ca apare doar in mai.