| r0laNd a întrebat:

BUNA! Ce driver ar trebui sa-mi instalez pentru placa video, cel original de pe CD sau o versiune mai noua de pe net?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Versiunea dupa site-ul oficial al producatorului.

3 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Daca cel de pe cd este nou atunci da, dar preferabil esta sa descarci nou de pe net pentru ca le gasesti pe ultimele aparute

| DeathDealer a răspuns:

Aaa era sa uit daca e nVIDIA il iei de pe nVIDIA, com, daca e ati dupa amd.com, trebuie sa fie cel mai nou pentru ca aplicatiile sa-ti mearga bine

| eldorado a răspuns:

Cd original e bun, pe net.ei numai virusate si nu te sfatui.mai multe.contact my.ok. ceaoo