| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce fac daca imi place de un baiat si prietenei mele cele mai bune la fel dar pe mine ma intreaba ce fac si ma saluta si pe ea nu prea... problema mea e ca prietena mea crede ca vrea sa o faca geloasa ca el a intrebat-o de 3 ori daca vrea sa fie cu el iar ea a spus nu. deci imi puteti da un sfat va rog?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă prietena ta l-a refuzat deja de 3 ori cum mai poate susţine că îl place?
L-a refuzat, să treacă peste, acum e rândul tău să-ţi faci mişcarea.
Explică-i frumos că tu îl placi pe acel băiat, şi dacă îţi e prietenă cu adevărat ar trebui să înţeleagă. Şi spune-i că e posibil ca acel băiat chiar să te placă, nu totul se învârte în jurul ei.

| pisoias2311 a răspuns:

Pai prietena mea tot il place dar l-a refuzat pentru ca ea isi dorea sa ii arate ca o place ceea ce mie mi se pare stupid avand in vedere ca a intrebat-o de 3 ori si in plus nu e genul ala de baiat care ia toate fetele la rand sa fie cu ele de ochii lumii.