| Aniiia a întrebat:

ce faceti? Am cunoscut un baiat si el i-a spus unei prietene ca ma place mult si apoi nu ma mai placea dupa cateva zile si vreau sa aflu daca poate a mintit sa numi spuna mie sau inca ma place si nare curaj sa-mi spuna? vad ca pe hol la scoala se uita la mine mult, uneori imi face din ochi, dar nu sunt sigura, adica de ce iar spune ca ma place apoi nu? va rog cat mai multe raspunsuri! fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Micutza_3979 a răspuns:

Salut! ma crezi sau nu acum am trecut si eu printr-o chestie din asta. este timid...se retarge.nu te arata ca iti place de el.El nu trebuie sa simta.Afla ce ii place(ex:sporturi sau iesirile in parc) si incearca sa faci ce ii place si lui tongue. Dupa un timp in care simti ca sunteti putin mai apropiati incepe sa vorbesti cu el si sa ii spui chesti de genu "tu esti singura persoana caruia i-am spus chestia asta am incredere in tine" ajuta aceste vorbe si incet cu inu va duce la ceva frumos :* succes dca te-am ajutat FUNDAblushing