| Addaaa99 a întrebat:

Buna >::* Ce faceti?
Deci sa va zic o poveste happy nu prea fericita happy
In urma cu 4 luni, am venit in italia. Cu o saptamana de a incepe scoaala. Prima data ma dat cu o clasa mai sus. In cele din urma si'au dat seama ca sunt mai mica de accea clasa. si m'au mutat cu o clasa mai jos. In prima clasa in care m'au dat, era un baiat dragut; x. Dpa vreo luna si ceva. eram cu verisorul meu la o sala de jocuri si a venit si el, Baiatu de care imi placce i'a zis lui verisoru meu ( hai sa ii dam numele X ) ca lui ii place de mine. x mi-a zis. Si na, de atunci pana cam acum o saptamana a fost totul frumos.( nu dau detalii ), Dupa ne'am certat. Clar! Si o prietena de-a mea, Care era in clasa cu verisoru meu x laughing A inceput sa vorbeasca cu el.sad si lui a inceput sa ii place de ea. De mine a uitat. Acum sunt impreuna. crying eu nu vorbesc nici cu ea nici eu el. crying(. Nu mai e ca la inceput. Eram toti prieteni; x * eu, baiatu de care imi pace, x, prietena mea si cu inca o prietena. happy... Ce sa fac? De alalta seara plang incontinuusad.

P. S : Toti eram romani, numai baiatu de care imi place era albanez; x happy * nu cred ca conteaza.

P. s : Ma injura in tot felul. sad. Adica nici prieteni nu mai suntem.
Ajutorr crying

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Ce daca este greu sa ii ignori?
Nu merita!
Sigur iti poti face alti prietenii mult mai buni.
Nu-i capat de lume!
HAi incearca!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii ignori si data viitoare ai grija ce prieteni iti faci.

| Polaris a răspuns:

Și ești în clasa a 2a, huh?

| Tr3iii a răspuns:

Sall Iuubiire laughing ...Crek ma recunosti(Teo).:]]

Tragica povestea rau :]]]]]]

| Addaaa99 explică:

Greu, sa il ignor sad

| Rammo a răspuns:

Nu trebuie sa plangi! Mai ai timp inca sa-ti gasesti perechea...Sunt o gramada de baieti buni care asteapta sa fie gasiti de tine! Deci.nu trebuie sa te mai gandesti la el!