| roberta_9285 a întrebat:

ce faceti? eu bine vreaus a va cer parerwa in legaura cu ceva.De cand sau inevntat manelele astea blestemate lumea a uitat de trupe frumoase ca hi-cu 3 sud est si restul.melodie lor sunt splendide. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| SatanaInIzmene a răspuns:

De cand s-a inventat gramatica, scrisul a devenit mai frumos.E splendida!

4 răspunsuri:
| MadalinaAndreea_4652 a răspuns:

Da ai dreptate, insa manele asculta doar oamenii incompetentii, cei fara creer, nu zic nu la o petrecere (nunta, botez etc.) dar sa asculti zilnic mi se pare o mare TAMPENIE. pentru alte informatii. lasa mesaj

Răspuns utilizator avertizat
| Beibiiii a răspuns:

Buna, Roberta!:* Nu sunt de acord cu parerea ta, nu foarte multa lume asculta manele, depinde de anturaj, de atmosfera in care ai trait.Persoanele de la tara si bineinteles romii, da ai dreptate asculta mai mult genul asta de muzica pentru ca le trasmit lor un mesaj de viata (Am femei! Am bani! etc).thinking, iar cei de la oras(nu toti) sunt ceva mai culti, au alta gandire, au alte gusturi si prefera muzica mai rafinata.happy