| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce inaltime ar trebui sa am la 18 ani?

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

In loc sa ne spui varsta ar trebui sa ne spui cate kg ai pentru ca asta conteaza. Si ce esti fata sau baiat.La 18 ani o fata ar trebui sa aiba cam 55-60 de kg si intre 1.60 si 1.75m iar un baiat 70 de kg si 1.80m dar ti-am zis depinde de kg. spune-ne ce esti si cate kg ai big grin Baftawinking

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu trebuie sa ai o anumita inaltime la 18 ani... difera de la om la om.

| AlySixx a răspuns:

Pai depinde daca estii baiat in mod normal 1, 70-1, 80 daca esti fata 1, 60-1, 65