| anonim_4396 a întrebat:

Ce influenta are moda asupra ta?happyDoresc opinii!happy

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

La mine nu prea conteaza, adica daca vad o bluza oribila intr-o revista si e la moda, dc sa o cumpar? nu vadf sensul... bine, sunt de acord k trebuie sa fii putin in pas cu moda, dar nu in halul ala in care sa te imbreaci k lady gaga doar fiindca e la moda. am si eu o intrebare pentru tine: la intrebarea asta cine primeste funda?

| Bitzy a răspuns (pentru AncutzaDragutza97):

Opinia cea mai concreta...iar restul opiniilor vot

| AncutzaDragutza97 a răspuns (pentru Bitzy):

Dar nu imi dai o fundita sad pls :*:*:*

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu ma iau chiar dupa moda dar, ma inspir si cu ce-mi place mie si putina moda si iese ceva frumos!big grin
pa.pawinking

| roxanarsene a răspuns:

Sa isi bage in fund moda! ma imbrac cum ma simt bine! happy