| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce inseamna cand iubitul tau pleaca cu ai famiolia la o nunta si pe tine nici macar nu te-a invitat?

Răspuns Câştigător
| Taduic a răspuns:

Este o nunta, nu poti invita pe cine vrei tu, poate parinti lui (daca e copil) cunosc persoana respectiva si l-au luat si pe el. Daca gandesti optimist vei gandi ca este o nunta, a stat pana tarziu si e foarte obosit. Daca gandesti negativist, cum banuiesc, te vei gandi ca nu este o relatie serioasa si ca el considera ca tu nu meriti sa vii cu el.
It's your choise.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

O avea el motivele lui. Nu inseamna ca nu te iubeste.

| Adddaaa a răspuns (pentru AFR81):

Ideea e ca el azi dimineata a plecat si nici pana in momentul acesta nu a dat un semn

| Adddaaa a răspuns (pentru AFR81):

Ideea e cal e a plecat azi dimineata si nici pana in momentul de fata nu a dat nici un semn

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e adevarat ce zice Taduic, nunta presupune ca mergi si cu un partener/o partenera. Te-a inselat si nici nu ii pasa de tine. Gaseste-ti altul care sa te merite!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Lol, nimic.

| addda2a a răspuns:

Depinde de persoanele de la nunta. Poate o fi importante si nu a vrut sa vii si tu.Nu inseamna ca nu te iubeste.