| maria20000023 a întrebat:

ce inseamna daca un baiat care nu stie ca il placi te face sa razi se uita la tine si te apara de cine te bate?

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Inseamna ca te place

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa-ti demonstreze ca te place.

| Bogdan01234 a răspuns:

Pai poate sa fie felul lui de a fi. sau poate sa te vada ca pe o prietena. sau poate sa ii placa de tine. trebuie sa fi atenta si cum este cu celelalte fete sa vezi daca observi diferente si ce fel de diferente. sa ii observi felul lui de a fi si de a se comporta si atunci o sa iti poti da seama mai bine. nu iti pot da un raspuns concret pentru ca fiecare baiat este altfel si ce pentru unul aceste lucruri pot insemna ceva pentru celalalt pot sa nu reprezinte nimic happy observa-l si incearca sa povestesti cu el.

| micutsa19 a răspuns:

Pai inseamna ca si el te place daca nu in felul tau atunci doar amical, probabil chiar ii placi ca altfel nu vd ce motiv ar avea...

| alinalove12 a răspuns:

Inseamna ca el tine la tine sau ca te place
da-mi si mie o funda ca nu am niciuna

| HotWheels a răspuns:

Inseamna ca si lui ii place de tine, ar fi bine sa reactionez repede.