| AllieAmphetamine a întrebat:

cand un baiat te face sa razi, se joaca cu tine, vorbeste cu tine mult, te apara, si cand ii zici ca nu vrei sa iesi afara te roaga frumos si nu te lasa pana nu ii zici da, inseamna ca te place? aaa da si se uita tot timpul spre tine cand esti afara...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da, scumpa mea, inseamna ca te place, te simpatizeaza foarte, foarte mult, ii e drag sa te vada mereu, sa-ti vorbeasca, sa fie cat mai mult in apropierea ta!
Frumoase momente, inceputurile timide ale primelor emotii din dragoste!love struck

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Haha, imi aduc aminte acum 2 ani si ceva cand si iubitul meu actual facea la fel!

Sunt dovezi evidente ca el te place si simte ceva destul de puternic pentru tine, cea ce e foarte ok daca si tu simti la fel.

Da-i de inteles ca si tu il placi, dar ai grija sa nu fi prea directa! Multa bafta. Paste fericit!

| DNSK a răspuns:

Daca afara ploua eu ar trebui sa ma imbrac in culori inchise? daaahhhh...

| AllieAmphetamine explică (pentru DNSK):

rolling on the floor

| DNSK a răspuns (pentru AllieAmphetamine):

Nu mai pot cu pruncii astia mah!