| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat cu care am vorbit mult pe facebook(ne.am cunoscut acum o luna )....tot el intra pe mine..pana acum vreo 2 saptamani cand nu mi.o mai scris de loc( mi.o zis ca is respectuasa, ca ii dau atentie cum iubita sa nu ar putea.o da niciodata). De ultima data cand am iesit afara nu mi.o mai scris si i.am scris eu si o inceput sa scrie sec ...ba sa ii scriu si sa imi apara,, vazut".
Intrebarea mea este de ce ma ignora si vorbeste sec? Inainte vorbeam mult.sad
Dau funda raspunsului care ma ajuta ...multumesc ca ati avut rabdare sa cititi!

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Probabil nu il mai lasa prietena sa vorbeasca cu tine sau nu are timp, cine stie. La mine singurele variante cand nu am vorbit o perioada mai deloc cu fetele pe facebook a fost cand nu prea am avut timp/internet.