| 1234_7271 a întrebat:

Ce intelegeti prin cuvintul "feminina"? Cum ar trebui sa se comporte o fata sa fie mai feminina?:*

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Cred că ar trebui să fie manierată, politicoasa și finuță. Nu trebuie să se poarte ca bărbații, adică dur și autoritar. Să nu fie repezită și să nu folosească un ton ridicat atunci când vorbește cu ceilalți.

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Sa fie rezervata. Sa fie calma si ceva mai sensibila. Nu imi plac fetele care se scarpina in fund in timp ce fumeaza si beau a 10-a bere in timp ce tu dormi pe masa.