| loveyou99 a întrebat:

Ce masca eficienta impotriva cosurilor stiti? Miercuri (13 iunie) e ultima zii de scoala si vreau sa am fata frumoasa. Am cate-va cosuri negre, 2-3 rosii si cate-va pete.
P.S am 13 ani asa ca nu vreau sa folosesc creme, lotiune etc. Vreau o masca naturala love struck
Dau Funda love struck

2 răspunsuri:
| AaDdEe a răspuns:

Si eu am 13 ani si am o crema foarte buna. Nu stiu nici o masca naturala dar ia:clearskin blackhead clearing de la avone/sau le poti stoarce si pus peste ele betadina(seamana cu propolisul). Nu stiu altceva.
P.S scoala se termina pe 22
big grin

| loveyou99 explică (pentru AaDdEe):

Multumesc, dar nu sunt in Romania ci in Suedia. Scoala aicia se termina pe 13... dar aicia nu exista avone sad
Multumesc pentru raspuns big grin