| hellokittyalba a întrebat:

Ce mi-as putea dori de Craciun daca am:telefon,,laptop,ipod,haine bani, camera mea, carti si tableta nu vreau! P.S.sun fata, cine da peste cinci sugestii are funda! 1

13 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Nimic nu ţi-ai putea dorii... Dacă tot o ţii că ai bani, poţi să-ţi cumperi ce vrei! Ce îţi foloseşte, de ce ţii cont de sfaturile noastre? Când poţi să ai ce vrei, nu mai pune întrebări stupide.

| hellokittyalba explică (pentru FadetoBlack):

AUzii,pe tine cine te-a bagat in seama? raspunde la alta intrebare nu la a mea!

| FadetoBlack a răspuns (pentru hellokittyalba):

Se vede că ai tot ce-ţi trebuie! Te crezi cam mare pe aici!

| hellokittyalba explică (pentru FadetoBlack):

Eu ma cred mare? poate tu

| ARF a răspuns:

Un instrument muzical, Un set de machiaje, Un calculator, O geanta originala, Pantofi laughing)

| FReAkAzO1d a răspuns:

Un gajic asa ca mine:devil))
Face mai mult decat 5 sugestiilaughing

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

1.Strangi toate hainele care nu iti mai plac sau nu iti mai vin si le pui intr-o punga.
2.Strangi ceva plusuri(jucarii) si le pui in alta punga/sac de gunoi.
3.Te duci la supermarket si cumperi multe dulciuri(cam pentru 20 de copii asa)
4. Daca tot ai bani si tot esti la supermarket cumpara si niste fructe si ceva alimente(conserve, zahar, faina, ulei)
5. Urmatorul pas este sa cauti o casa de copii, unde sa donezi toate lucruriile astea!
Daca tot ai de toate, gandeste-te si la cei care nu au. Spiritul Craciunului nu inseamna numai sa primesti cadouri!
Succes!winking

Răspuns utilizator avertizat
| ClickHere a răspuns:

O alta marca de telefon si poate mai bun,
Un alt laptop,
Un iPod mai bun decat cel care il ai,
Alte haine mai frumoase,
Mai multi bani,
Inca o camera de a ta.

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru ClickHere):

O cam dai in SF

| hellokittyalba explică (pentru ClickHere):

Pai din astea am deja si toate sunt bune si noi.Mersi oricum

| ClickHere a răspuns (pentru hellokittyalba):

Era o gluma, acum nu stiu ce ti-ai pute dori, in general multa sanatate as zice eu, si apoi alte lucruri. happy

| dulcica11 a răspuns:

Un animalut :hamster/ caine/ pisica.
hoverboard
o vacanta unde vrei tu
Machiaje
sa iesiti in oras si sa faca ce vrei turolling on the floor