| ofatanormala a întrebat:

Ce parere aveti de Anne de la Burlacul?

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Mi se pare sincera. Nici eu nu as suporta ca cel pe care il plac si fata de care am sentimente puternice sa fie inconjurat de fete si sa se sarute cu toate. Toate fetele au fost geloase pe ea, pe frumusetea ei, pe vestimentatia sa si pe logica si inteligenta ei. Au vrut sa o faca sa cedeze singura din cauza tuturor rautatilor pe care ele le-au spus si.din pacate au reusit. Eduard s-a atasat de ea, s-a vazut din faptul ca a plecat suparat. Am o presimtire ca se va intoarce in concurs in finala si Eduard o va alege pe ea. (argumentul: Catalin Botezatu a venit in studioul Observator dupa terminarea filmarilor la serialul "Burlacul" si a spus ca nu se astepta la sfarsitul care a fost ...ca nimeni nu se va astepta. Cea care ptrezenta stirile i-a spus ca si-a ales Burlacul una dintre fetele care au mai ramas in concurs, iar Catalin s-a scapat si a zis ca nu, apoi s-a corectat repede si a zis ca a ales o fata si sfarsitul este neasteptat.) happy Mi-a parut enorm de rau cand a placat Anne dar ...vedem ce va urma.

1 răspuns:
| LovinHisGoldenEyes a răspuns:

E de la mien din oras...
Mie mi se pare destul de ok tipa, da' cam atat.
Cam dubioasa faza cu tipu' ala din camera dar.deh.