| vanessa_6993 a întrebat:

Ce parere aveti despre " Burlacul" sezonul 2?

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Mi se pare ca Edward este mult mai frumos decat Catalin Botezatul! Asta este parerea mea!

---> Acum fetele doresc mult mai mult si incept sa devina si mai tupeiste, mai ales aia care a fost la o intalnire cu Edward in jacuzzi si dupa`aceea si-a facut un tatuaj cu numele ''Edward''.
----> Mi se pare ca genul asta de fete cauta atentie si sunt disperate! laughing

...Dar imediat o sa inceapa ''Burlacita'' cu Bianca Dragusanu`laughing
---> Sunt foarte curioasa cum o sa fie! big grin

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Deniisze a răspuns:

Nimeni nu se astepta ca una din cele 2 sa nu fie aleasa.Pacat de Anne ca a renuntat atunci la acest show si a plecat... Ea era sigur castigatoarea; nu numai ca castiga acei bani, dar ii castiga si inima lui. Oricum i-a castigat-o si emisiunea chiar s-a terminat frumos. Bravo lor! happy

| alessia a răspuns:

Da...mie chiar mi-a placut acest show. asteptam intotdeauna nerabdatoare ziua de joilove struck.tot timpul mi-a placut Ana Maria.si o detestam pe Cezara.era prea falsa, se dadea prea mare, chestii din`astea de Dorobantilaughing.mi-a mai placut si faza cand Anne a luat acea decizie de a parasi show`ul.m`a uimit reactia lui Edward, parea complet distrus.si in urmatoarele episoade se parea ca nici nu prea ii pasa de fete.laughing ceea ce pe mine ma bucura.nah.oh go on nici mie nu`mi pasa de elehee hee.si cel si cel mai FRUMOOOS, finalul! a fost senzational, si sincera sa fiu ma asteptam la asta. mi-am dat seama ca o iubestehappy. mi-a placut si faza cand l-a intrebat Bote "pe cine iubesti".El:"pe Anne".am simtit ceva ciudat in acel momenthappy.[tin s-a spus ca sunt prietena cu Anne si era normal sa vreau sa castige ea, dar nu numai din aceasta cauza. Este o fata f frumoasa, f desteapta, are simtul umorului bine dezvoltat, romantica, deci e femeia perfecta sa zic asa! acum se vor casatori in curand[de abia astept] si luna de miere o vor petrece in Braziliatongue. love strucklove struck f frumos mult mai frumos decat Burlacul 1happy
a fost dragoste la prima vedereday dreaming
pa-pa te-am :* si bafta!

| Aleqa a răspuns:

Pai.happy
mi-a placut mult, mereu ma uitam joi, asteptam sa vad cine mai iesehappy
Mereu nu am suportat'o pe Cezara cu fitele ei de 2 banichatterbox
Cand a revenit in swoh,am ramas uimita si,intr'un timp,a tot gandeam cum Edward a dat`o afara pe Ana-Maria,cand se evdea cu ochiul liber,ca o iubeahappy
Mi placut foarte mult si de Misu:X O adoram,dar din pacate, nu a fost sa fie cu Edwardbig grin
Cand o sa fie cu Bianca Dragusanu[nu o supoorrtt], sigur fitoasa asta n'o sa'l alege decat pe cel mai bogat.
E logic daca ea se uita numai la Buzunarphbbbbt
Te'am pupatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place de ana

| kosmynutzu a răspuns:

Parerea mea este ca a fost frumos.nu ma asteptam la un asa final! nu cred ca ana-maria nu-l iubeste.imi place zambetul tau