| DiaDiana9 a întrebat:

Bună! Ce parere aveți de vape urile de la vaal, alea cu 1500 de pufuri? Am inteles ca nu tin chiar atat.

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Îți dai seama ca nu-i sănătos rahaturile alea le distruge sănătate la copii am văzut foarte mulți copii în stație pe străzi care mai mult de 14 ani nu au și își distrug sănătate cu cancerigenele alea de vape ar trebuie interzise sa se vândă copiilor rahaturile alea își bat joc de sănătate copiilor nevinovați mai ales ca acum sunt fel și feluri de vape din astea și cu fel și feluri de arome de rahat sai facă pe copii sa cumpere eu mereu ma întreb pe copii ăștia chiar nuo vad părinți lor ce fac adică chiar nu-ți pasa ca părinte ce face copilul tai deloc să-l lași așa pur și simplu fără să-ți pese ce face ce mânănca ce beau unde este ce face cu cine umbla pe unde umbla de asta întra mulți în Anturaje și își bat joc alți de ei nu au grija de ei deloc nu le pasă cu adevărat de ei și uite asa ajung pe drumuri greșite și își bat joc nenorociți de ei azi vape mâine o țigară după ii vezi cum se drogheză prin cartiere și străzi mulți sunt părinți doar cu numele.

| Bazzed a răspuns (pentru 1997onur):

Frate, dacă ar fi cautat compunere pentru bac, nu venea aici. Fiecare face ce vrea cu viata și banii lui iar răspunsul tău având în vedere informația ceruta e in mare irelevant

1 răspuns: