| Giulia_7302 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre Miley Cyrus?

Toata lumea zice ca e curva ca si-a schimbat genul de muzica si genul de haine.Ati ascultat melodia Goodbye cu cat suflet o canta? O canta atunci ca l-a pierdut pe Nick

9 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Cui ìi place de Miley cu adevãrat nu ìi pasã dacã e c*rvã sau nu, cum se ìmbracã, cum se comportã. Ea creste, are deja 17 ani, ìn noiembrie face 18. Nu mai e o copilã, ìsi creeazã propriul stil. happy Si cine e un fan de-al ei, nu-i pasã cum e Miley. Muzica ei e bunã si are o voce puternicã.

| Stella a răspuns:

Nu imi place!

| Anelisse a răspuns:

1. melodia GOODBAY a cantat-o prima data cand avea 15 ani si ceva.de atunci mentalitatea ei s-a schimbat mooollt si raaadical
2. o canta pentru a i se face publicitate, daca era chiar"atat de dezamagita" putea pastra in ea, nu cred ca era necesar sa arate lumii intregi"iubirea"ei pierduta
3. si daca a plans "atat de mult" dupa Nick, cum se face ca la cateva luni si-a gasit altul?! nu zic ca trebuie sa ramana sg, dar nu trebuie sa se afiseze cu ata dezamagire(falsitate)

Pe scurt, eu nu o judec pe Miley, si mie mi-a placut odata, cam la inceputul carierei ei, cand aparea la prezentari de moda si la petrceri mondene cu obrazul mai mult decat subtire. Dar in ultima vreme, parca ar fi luat droguri. La ultimul concert a parut aproape dezbracata(ceea ce mie personal nu mi se pare normal la 17 ani ai ei). Nu stiu dc dar, cum spunea si un critic in vestimentati si comportament, o ia pe urmele lui Britney Spears.

Din vedetele de la Disney, mie cea mai draguta mi se pare Selena Gomez, pentru ca este pur si simplu naturala, si nu incearca sa pretinda ca este alcnv. Asta este parerea mea, puteti sa mi-o combateti, pentru ca stiu ca Miley are multi fani, dar nu mi-o puteti schimba... voi urmari intrearea sa vad ce crede si alte persoane

Răspuns utilizator avertizat
| alinutza_4400 a răspuns:

Da, si-a schimbat stilul muzical... dar foarte ok, imi place noul ei look in videoclipurile mai recente, nu mai arata copila...

| rastaman590100 a răspuns:

Oameni buni. cine-i asta? laughing). cantareata vad. deci canta. judecati-i muzica. nu viata!

| candydream a răspuns:

Mie sincer imi place si imi plac si melodiile ei mai noi.

| CPR a răspuns:

Pai nu canta neaparat cu suflet trebuie sa recunosti ca este o foarte buna actrita, si ce daca sia schimbat stilul muzical poate incearca sa fie mai ...comerciala?
A da si sa nu uit Miley nu a facut un juramant de abstinenta cumva?
Eu asa imi amintesc deci s-ar putea sa nu fie c***a
Si nu in ultimul rand de ce sa nu poarte fusta scurta daca i sta bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat nimic