| smartdjs a întrebat:

Buna ce parere aveti despre o relatie intre un Taur (el ascendent in scorpion) si Gemeni (ea ascendent in Fecioara) stiu ca nu conteaza asa mult zodile dar unele caractere sunt adevarate, eu merg pe principul caracterului si felul de a fi

1 răspuns:
| alexeanca a răspuns:

Mama e in zodia taur iar tata balanta. E un echilibru perfect intre ei.La fel si intre matusa mea care e taur iar unchiul capricorn.Nu stiu insa despre taur si gemeni.Pana la urma cred ca zodiile sunt doar un moft si cele mai importante sunt sentimentele.