| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de o relatie intre taur si o >fecioara?sadeu st fecioara)

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Da, era un fel de glumă pentru început happy
Păi eu spun că nu zodiile îţi dictează în viaţă, ci ceea ce simţi. Dacă vă iubiţi, nu văd ce ar fi greşit în combinaţia "feciară-taur". Dacă sunt "scântei" pe undeva, atunci nu are rost să investeşti sentimente.
happy
P.S.: Eu chiar sunt taur big grin

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Eu sunt Taur smug

| Gabitzaa a răspuns (pentru DarQueen):

Prietenu meu e taur:d...si tot nu miai zis parerea

| Gabitzaa a răspuns (pentru DarQueen):

Lasami id tau:d

| DarQueen a răspuns (pentru Gabitzaa):

Verifică-ţi mesajele happy

| DarQueen a răspuns (pentru Gabitzaa):

Da, era un fel de glumă pentru început happy
Păi eu spun că nu zodiile îţi dictează în viaţă, ci ceea ce simţi. Dacă vă iubiţi, nu văd ce ar fi greşit în combinaţia "feciară-taur". Dacă sunt "scântei" pe undeva, atunci nu are rost să investeşti sentimente.
happy
P.S.: Eu chiar sunt taur big grin