| LovehopeTrust a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre Omegle credeti ca chiar poti sa vorbesti cu vedete cum ar fi Harry Styles din one direction? pentru. ca am auzit ca o fata a vorbit cu el a vorbit cu el acolohappy

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

E 0.1% sansa sa vorbesti cu el. Mai multe sanse ai daca esti din Anglia/U.S.A/Canada.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ete-o unde intra copilarolling on the floor pe semne esti in '98 nascuta,a?
umbli dupa maciuci de acum draguta?
Nu te juca scumpo cu ea, ca te scuipa... si cand zic scuipa, te scuipa de nu te mai vezi laughinghehe...
Si sa iti spun, nu, nu ai sanse sa vezi asa cevalaughing
Vedetele nu intra acolo, nu risca sa se compromitawinking
P.S cum dracu ai dat tu de site-ul ala? eu unul laughing am intrat de cateva ori, am vazut pustoaice de 13 ani pe acolo, urat, nu?

| Rune_Blade_1990 a răspuns:

Nu-ti recomand, o sa gasesti multe maciuci...

| Gherghe_Gabriela_1995 a răspuns:

Cred ca da s-ar putea sa vorbrsti cu vedetele