| sakurabutterfly a întrebat:

Buna? ce parere aveti despre spiritism si ocultism? care sunt riscurile? ce pot pati?happy:*

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Esti crestina sau nu? Toate lucrurile "paranormale" sunt facaturi ale celui rau si trebuie sa te feresti de acestea.

| Spufff :x a răspuns:

Sincer sa. ti zic nu e prea placut.am o amica care statea la internat si impreuna cu colegele de camera sa`u apucat ele sa faca spiritism. tatal respectivei era mort.[aveau ele o tablita de aia cu cifre. numere, sageti]. nu stiu cum au facut ele. dar sincer sa. ti spun au reusit.straight face. au zis ca vedeau umbre in camera.lumini pe la usa straight face. si vedeau siluete in geam.straight face. de 2 ori au gasit ciori moarte la geam.li se tranteau in geam. o luna cam asa le-a tinut. erau speriate de moarte. pana cand una dintre ele a visat noaptea ca trebuie sa de`a de pomana ' mancare, bautura " sa scape de cosmarul ala time out.si au reusit. NU LE MAI TREBUIE SPIRITSM! love struck si JUR ca nu mint happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei sa stii? Add la noxifer9@yahoo.com si discutam.