| daniela_9291 a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Gio? merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| maadii a răspuns:

Fratele meu are Samsung galaxy gio este foarte bun la jocuri la memorie si este cel mai bun la net daca ai wireless te poti conecta imediat la net de pe telefon si merge foarte repede iar dac vrei sa descarci un joc ti-l descarca in maxim un minut... parerea mea se merita sa-l cumperiwinking

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Galaxy Gio e bun pentru usurinta cu care se foloseste si pentru usurinta cu care se conecteaza la internet. In plus, are un design foarte frumos http://www.quickmobile.ro/samsung-s5660-galaxy-gio-white-82882.html

| AAlinaaa a răspuns:

Mie una nu prea imi plac telefoanele Samsung.

| xDSmille a răspuns:

Buna happy, dupa parerea mea este un telefon bun! dupa cum am auzit merge bine! Au prietene de-ale mele si sunt multumite happy Funda?happy