| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre unghiutele false?kiss

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Cînd eram mai mică îmi cumpăram şi îmi puneam, dar niciodată nu le lipeam cu ceva prea puternic, ca să le pot înlătura uşor. Am văzut parcă la ''Ce se întâmplă, doctore?'' că cică ălea specializat aplicate, făcute să stea mai mult pe unghie, ar afecta unghia. Nu foloseam mai mult de 1 zi unghiile false, căci n-aveam nevoie. Mă prosteam şi eu, acum nu mi-aş mai pune, nici pentru atât.

| OFetitsaRoz a răspuns:

Din punctul meu de vedere este o pierdere d timp deoarece nu sunt ff bune, ...eu aveam unghiile mari, iar la banchet mi s.au rupt 2 unghii.Am pus unghii false iar acum nu imi mai cresc unghiile.depinde si cu ce le lipesti eu le.am lipit cu picatura si poate de aceea...in fine nu te sfatuiesc sa le folosesti tineti unghiile tale ca sunt mai bune BAFTA!

| Simplicity a răspuns:

Salut ) anul acesta unghiile false nu mai sunt in moda... unghiile naturale nu prea lunghi sunt in trend acum) poate seste vreun 1-2 iarasivor fi cautate)))

| Deyux_5665 a răspuns:

Nasol.mai bine sa-ti creasca ale talebig grin