| Mada2224 a întrebat:

Daca am 13 ani imi pot visa ursitul de Boboteaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai un vis, dar care sa nu reflecte intocmai realitatea.viitorul este intr-o continua schimbare.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 13 ani poti visa doar un partener de joaca cu papusile.

| Inferno a răspuns:

Este remarcabil cum mintea umana e slefuita de asa natura incat sa accepte, fara opozitie din partea ratiunii, supranaturalul.

| danay72 a răspuns:

Sunt doar traditii, nimic real.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu nu cred in asa ceva, sunt doar supersitii.
Probabil ca aceia care au visat ceva de genul s-au gandit mult la cum o sa arate alesul *pe timpul zilei* si noaptea subconstientul lor a creat ceva asemanator.

Este doar parerea mea. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"am 13 ani... ursitul"
Mama draguta asteapta sa mai cresti si apai o sa-ti intalnesti "ursitul", dar pentru binele tau mai usor cu basmele ca o iei pe aratura

| Mada2224 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu traim in basme traim in realitate desteapt-o.../ desteptu-le

| Mada2224 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai credinta si bunavointa Dumnezeu te rasplateste asa cum stie El mai bine...

| Misfits a răspuns (pentru Mada2224):

Se scrie "desteptule/desteapto" prostu-le.