| 女時日水한국어 a întrebat:

Ce parfum stiti care sa miroasa fresh...dar mirosul sa persiste si sa se simta destul de tare?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca mirosul să persiste alege apa de toaletă/de parfum cu mosc.
Pa, pa.

| TuRneR01 a răspuns:

Ti-as recomanda oriflame mi se par ok rau de tot
eu folosesc uite astea imi plac si si persosta:
- Oriflame I.D
- Oriflame Amazonia
- Adidas SPECIAL EDITION extreme power
- STR8 Freedom ( mi se pare ce-l m-ai bun astA)
- STR8 normal ( in general cam toate STR8 sunt foarte bune ti-as recomanda unu te duci intr-un magazin si-ti alegi, pretul este comvenabil
- Fire of MEFFISTO ( nu m-ai stiu producatorul ) si asta e foarte ok

Funda?

| Raisa16 a răspuns:

Exista o gama variata de parfumuri la AVON.Nu stiu daca te-ai uitat vreodata intr-un catalog, dar iti spun ca mirosurile persista foarte mult, desi trebuie sa recunoastem ca sunt cam scumpe.

| 女時日水한국어 explică (pentru Raisa16):

Eu ma uit in cataloagele de la avon...dar spre deosebire de tine mai si cumpar de la ei...am pus intrebarea asta cu intentia de a descoperi noi parfumuri straight face