| florrymiha a întrebat:

Ce program trebuie sa imi instalez ca sa pot vedea caracterele coreene si nu acele patratele? Stiu ca o fosta prietena si-a instalat un program...adobe reader all languages sau ceva de genul, si l-am instalat si eu acum cateva zile dar tot nu pot sa vad caracterele.

Răspuns Câştigător
| manuelalia a răspuns:

Pai iti trebuie un program bagami adresa de email la tine in lista si til dau roxi.roxitza,FUDITZA?

| florrymiha explică (pentru manuelalia):

Am gasit...acum pc-ul citeste caracterele coreene, dar mersi oricum pentru ajutorwinking

1 răspuns: