| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce sa aplic pe par ca sa nu se mai arda de la placa? un rasp urgent

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Heii lauravlnt17! happy
Din pacate asta nu se prea poate.Singura varianta ca sa iti salvezi cat decat parul este sa te speli intotdeauna cu balsam si o data pe luna sau la 2 saptamani sa te dai pe par[de preferinta cand iesi de la dus cand e ud] cu o masca de par preferabil de la Garnier.
Bafta si un par cat mai frumos! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu orice te-ai spala e in zadar.Te speli, te faci cu placa(parul tot se arde)winking...Dar ai putea incerca Pantene sau Garnier