| AnonimaeViataTa a întrebat:

Ce sa mai vorbesc cu fostul meu prieten pe mess? nu am nici o ideethinking Subiecte, sa radem sa ne apropiem din nou? Dau funditakisslove struck

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti aduci aminte de momentele in care era cu tine si ce-l facea sa zambeasca,adu-i aminte de,, peripetiile"voastre sau de anumite lucruri amuzante pe care le-ai facut u pe la scoala sau in vacanta, dar sa nu pari prea penibilakiss

2 răspunsuri:
| Pedrorock a răspuns:

Pai aminteste-i prima intalnire pasiuni comune spune-i cateva glume si incearca inca nu este totul pierdut si poti sa ii zici si ca sa zicem ca ai avut o relatie frumoasa cu el d5-6 luni si ar fi pacat sa ramana doar o amintire cai iti e dor de el si ca il vrei inapoi funda?

| Maximca a răspuns:

Si eu m-am suparat pe al meu prieten dar nu-ti face griji trebuie sa te apropii mai mult de el si o sa vezii ca o sa fiie mai bun cu tine