| croissant a întrebat:

Buna, ce stiti despre Revolut? Este țeapă? Mi-au spus ca acolo ar intra salariul

3 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Revolut nu este teapa. E un fel de card bancar, dar online. Ei nu detin nicio banca, inca.
De curiozitate, unde lucrezi de iti cer revolut?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Revolut e un, cum sa zic eu... serviciu bancar online. Nu e teapa având în vedere ca e utilizat destul de mult în UE. Cat despre salariu numai tu știi cine și ce ți a zis.

| GabrielGby a răspuns:

Salut!
Nu este țeapă!
Recomand cu incredere eu il folosesc zilnic aproape, ai 0 comision la retrageri din orice bancomat, 0 comisio administrare, totul este foarte rapid, ușor
și sigur.
Pe mine ma ajuta foarte mult cand calatoresc pentru ca poti face schimburi valutare direct din aplicatie, instant la cursurile cele mai bune consider eu, dupa care poti retrage de la orice bancomat in moneda locala.
Aici ai un link: revolut.com/r/gabrieh0i2! crypto
Unde daca iti creezi cont si este validat poti comanda cardul standard gratuit!