| kiss199 a întrebat:

Buna ce trebuie sa faci cand ma despart de iubitul meu care este mai violent.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu ce trebuie sa fac? Asa ai scris.Ia-l cu usurelul.

| Ozanaf a răspuns:

După ce te desparți ar trebui să nu-l mai cauți niciodata. Pentru că nu merită. Un bărbat după ce dă o dată într-o femeie este sigur ca va da și a doua oară, și a treia și o va ține tot așa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ii explici frumos ca nu mai merge treaba si gata, doar nu o sa dea in tine nu?

| MegaProXtreMm a răspuns:

Atata timp cat esti cu el inseamna ca il si iubesti..Nu stiu de ce ai fi cu un baiat violent, trebuia sa te gandesti la asta inainte sa formati un cuplu.Incearca sa explici ca nu suporti cum se comporta, ca ti se pare ca de la o vreme e rece si ca iti e frica sa te exprimi liber in prajma lui.De preferat fa asta in mesaj a face to face nu poti...