| IrinaRoman1997 a întrebat:

Nu am curaj sa ma despart de prietenul meu
Nu este ceea ce imi doresc. Este si violent
Help

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă nu îți dorești nu te desparte și îi suporți violența.

| Divy a răspuns:

Caută să te desparți de el dacă e violent, fă-o acasă la tine sau într-un loc unde te simți mai confortabil și mai în siguranță. O poți face și printr-un mesaj dacă îți e mai ușor

Nu continua relația în frică și teroare, pentru că el nu merită o fată dacă se comportă astfel.

Mult succes și Crăciun fericit

| George_Sima_2000 a răspuns:

Spune-i lui taicătu, rezolvă el în mod sigur happy

| Annaa05 a răspuns:

Buna! Trebuie sa ii spui ca din cauza ca el e violent si pentru ceea ce iti face nu mai vrei sa continui relatia! Nu are de ce sa iti fie frica, trebuie sa iti iei inima in dinti si sa iti spui si tu ceea ce vrei.Ii spui ca asa nu mai merge si ca ti s-a luat de violenta.Bafta!