| νααℓι a întrebat:

Buna,
Ce trebuie sa faci/sa lucrezi/ la operator productie, ca nu stiu prea bine ce inseamna operator productie si vreau sa aflu ce ar trebui sa faci daca esti un operator in productie?

1 răspuns:
| Janek21 a răspuns:

Logic, trebuie sa ajuti cu la sporul productiei. In functie de tipul de productie in care urmeaza sa lucrezi difera si activitatea pe care trebuie sa o indeplinesti.

Poate fi orice de la ambalat in cartoane, la utilizare masini de prelucrat, etc...